Skanska na Slovensku
c

Spolupráca so študentmi

V Skanska vieme, že dobrú prácu budeme za sebou zanechávať iba vtedy, keď budeme zamestnávať profesionálnych odborníkov. A takisto vieme, že sami môžeme urobiť dosť pre to, aby ste sa takými odborníkmi stali, napríklad aj prostredníctvom vášho pôsobenia u nás už počas školy.

Pripravili sme pre vás niekoľko možností, ako si môžete rozšíriť teoretické a praktické znalosti. Pokiaľ sa vydáte jednou z ponúkaných ciest, vďaka nadobudnutým skúsenostiam sa po škole hladko zaradíte do procesu v pracovnom tíme svojho nového zamestnávateľa. Prekvapíte, pretože namiesto neistého absolventa nastúpi skúsený odborník.

Pracujte pre nás a dostávajte mzdu už počas školy

Ešte neviete, ktorým smerom sa uberať po štúdiu? Príďte k nám na stáž! Na vlastnej koži zažijete, ako to chodí vo veľkej nadnárodnej firme. Teoretické vedomosti zo školy si overíte v praxi a už v priebehu štúdia získate nezanedbateľné odborné skúsenosti. U nás si vyskúšate profesiu tak trochu nanečisto.

Prihláste sa do nášho desaťmesačného tréningového programu, ktorý kopíruje školský rok. Program je určený pre študentov záverečného ročníka VŠ a trvá od septembra do júna daného roku. Počas desiatich mesiacov vykonávate pod vedením vášho osobného mentora z radov skúsenejších kolegov odborné činnosti, prakticky sa zoznamujete s konkrétnym projektom, firmou i s kolegami.

Za vykonanú prácu dostávate mzdu. Tí študenti, ktorí sa v programe osvedčia, dostanú od nás reálnu pracovnú ponuku na trvalý pracovný pomer a dobu neurčitú. Tak neváhajte, teoretická príprava prax nenahradí, pretože ako všetci vieme – skúsenosť je neprenosná.

Pracujete na diplomovke? Pomôžeme vám!

Diplomovú prácu za vás rozhodne nenapíšeme, ale budeme sa vám snažiť pri jej písaní pomáhať. Môžeme vám ponúknuť odborné konzultácie a podeliť sa s vami o dôležité dáta a informácie z praxe. Spolupráca na diplomovej práci je dobrým spôsobom, ako spoznať prostredie v našej spoločnosti ešte pred ukončením štúdia. Obe strany si prídu na svoje – vy získate skúsenosti a znalosti z praxe a my zas nové nápady, ktoré obohatia naše zavedené postupy.

Zorganizujeme pre vás exkurziu na stavbe

Ak nechcete iba znudene sedieť v laviciach a počúvať o tom, ako stavba vyzerá, nie je nič ľahšie, než sa na nejakú stavbu prísť pozrieť. S nami určite. Pokiaľ máte záujem o návštevu miest, kde sa rodí niektorý z našich developerských projektov, nová diaľnica či napríklad most, zožeňte minimálne ďalších deväť spolužiakov a my pre vašu skupinku zorganizujeme na mieru šitú exkurziu.

Chceme, aby ste pracovali v Skanska

Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu, existujú dva spôsoby, ako postupovať. Môžete buď priamo reagovať na voľnú pozíciu uverejnenú na našich internetových stránkach, alebo zaslať váš životopis spolu s kontaktnými údajmi. Akonáhle sa v ponuke objaví pozícia, o ktorú máte záujem, ozveme sa vám.

Kontaktujte nás na Contact.

Tešíme sa na Vás!