Skanska na Slovensku
c

Spolupráca so školami

V Skanska vieme, že dobrú prácu budeme za sebou zanechávať iba vtedy, keď budeme zamestnávať špičkových odborníkov. A takisto vieme, že sami môžeme urobiť dosť pre to, aby ste sa takými odborníkmi stali, napríklad aj prostredníctvom spolupráce so školami.

V rámci tejto spolupráce sme pre vás pripravili niekoľko možností, ako si môžete rozšíriť teoretické a praktické znalosti. Pokiaľ sa vydáte jednou z ponúkaných ciest, vďaka nadobudnutým skúsenostiam sa po škole hladko zaradíte do procesu v pracovnom tíme svojho nového zamestnávateľa. Prekvapíte, pretože namiesto neistého absolventa nastúpi skúsený odborník.

Príďte k nám na stáž

Ešte neviete, ktorým smerom sa uberať po štúdiu? Príďte k nám na stáž! Na vlastnej koži zažijete, ako to chodí vo veľkej nadnárodnej firme. Teoretické vedomosti zo školy si overíte v praxi a už v priebehu štúdia získate nezanedbateľné odborné skúsenosti. U nás si vyskúšate profesiu tak trochu nanečisto. Tak neváhajte, teoretická príprava prax nenahradí, pretože ako všetci vieme – skúsenosť je neprenosná.

Summer Trainee program – skvelá letná brigáda

Študentom vysokých škôl ponúkame platenú letnú stáž. V rámci letnej brigády môžete samozrejme napríklad predávať zmrzlinu, ale vášmu „sívičku" viac pristane odborná stáž u významného developera. Navyše stáž je spestrená návštevou pražského Skanska sídla v karlínskom Corso Court. Máte sa na čo tešiť, program bude bohatý!

Pracujete na diplomovke? Pomôžeme vám!

Diplomovú prácu za vás rozhodne nenapíšeme, ale budeme sa vám snažiť pri jej písaní pomáhať. Môžeme vám ponúknuť odborné konzultácie a podeliť sa s vami o dôležité dáta a informácie z praxe. Spolupráca na diplomovej práci je dobrým spôsobom, ako spoznať prostredie v našej spoločnosti ešte pred ukončením štúdia. Obe strany si prídu na svoje – vy získate skúsenosti a znalosti z praxe a my zas nové nápady, ktoré obohatia naše zavedené postupy.

Zorganizujeme pre vás exkurziu na stavbe

Ak nechcete iba znudene sedieť v laviciach a počúvať o tom, ako stavba vyzerá, nie je nič ľahšie, než sa na nejakú stavbu prísť pozrieť. S nami určite. Pokiaľ máte záujem o návštevu miest, kde sa rodí niektorý z našich developerských projektov, nová diaľnica či napríklad most, zožeňte minimálne ďalších deväť spolužiakov a my pre vašu skupinku zorganizujeme na mieru šitú exkurziu.

Chceme, aby ste pracovali v Skanska

Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu, existujú dva spôsoby, ako postupovať. Môžete buď priamo reagovať na voľnú pozíciu uverejnenú na našich internetových stránkach, alebo zaslať váš životopis spolu s kontaktnými údajmi. Akonáhle sa v ponuke objaví pozícia, o ktorú máte záujem, ozveme sa vám.

Kontaktujte nás na Contact.

Tešíme sa na Vás!

Posledná úprava textu: 6.11.2017