c

Spolupráca so študentmi

V Skanska vieme, že dobrú prácu budeme za sebou zanechávať iba vtedy, keď budeme zamestnávať profesionálnych odborníkov. A takisto vieme, že sami môžeme urobiť dosť pre to, aby ste sa takými odborníkmi stali, napríklad aj prostredníctvom vášho pôsobenia u nás už počas školy.

Pracujete na diplomovke? Pomôžeme vám!

Diplomovú prácu za vás rozhodne nenapíšeme, ale budeme sa vám snažiť pri jej písaní pomáhať. Môžeme vám ponúknuť odborné konzultácie a podeliť sa s vami o dôležité dáta a informácie z praxe. Spolupráca na diplomovej práci je dobrým spôsobom, ako spoznať prostredie v našej spoločnosti ešte pred ukončením štúdia. Obe strany si prídu na svoje – vy získate skúsenosti a znalosti z praxe a my zas nové nápady, ktoré obohatia naše zavedené postupy.

Zorganizujeme pre vás exkurziu na stavbe

Ak nechcete iba znudene sedieť v laviciach a počúvať o tom, ako stavba vyzerá, nie je nič ľahšie, než sa na nejakú stavbu prísť pozrieť. S nami určite. Pokiaľ máte záujem o návštevu miest, kde sa rodí niektorý z našich developerských projektov, nová diaľnica či napríklad most, zožeňte minimálne ďalších deväť spolužiakov a my pre vašu skupinku zorganizujeme na mieru šitú exkurziu.

Chceme, aby ste pracovali v Skanska

Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu, existujú dva spôsoby, ako postupovať. Môžete buď priamo reagovať na voľnú pozíciu uverejnenú na našich internetových stránkach, alebo zaslať váš životopis spolu s kontaktnými údajmi. Akonáhle sa v ponuke objaví pozícia, o ktorú máte záujem, ozveme sa vám.

Kontaktujte nás na Contact.

Tešíme sa na Vás!