Kariéra

Staviame udržateľne, digitálne a s dôrazom na bezpečnosť.

Viac než 135 rokov patríme medzi najväčšie stavebné a developerské spoločnosti na svete. Pôsobíme na vybraných trhoch v Európe, severských krajinách a Spojených štátoch. Spolu s našimi zákazníkmi a vďaka odborným znalostiam našich zamestnancov prinášame inovatívne a udržateľné riešenia, ktoré vytvárajú zdravé prostredie pre život.
Všetko, čo robíme, má dopad. Pri výstavbe minimalizujeme ekologickú záťaž, využívame obnoviteľné zdroje a dbáme na bezpečnosť. Presadzujeme tiež zásady spoločensky zodpovedného a etického podnikania v environmentálnej, sociálnej a ekonomickej rovine.

Svoju kariéru u nás môžete začať už zajtra.

Za všetkými našimi aktivitami stoja ľudia a my sme na nich naozaj hrdí. Nájdite si u nás pracovnú príležitosť a presvedčte sa sami.

Študenti

Si študentom vysokej školy? Vieme, že je ťažké skĺbiť prácu a školu, ale robíme všetko pre to, aby sa u nás mohol uplatniť každý, kto má popri škole a práci dostatok voľného času, pretože rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je súčasťou našej kultúry.

Možnosti pre študentov:

Trainee program pre študentov VŠ
Odborná prax pre študentov SŠ/VŠ
Exkurzie na projektoch

Voľné pracovné pozície

Remeselníci


V našom podnikaní sú ľudia znalí remesla nepostrádateľní a my to vieme.

Ak aj vy potrebujete za svojou prácou vidieť hmatateľné výsledky, ktoré pretrvajú desaťročia, pozrite si kompletný zoznam voľných pozícií a nájdite si tú svoju.

Voľné pracovné pozície

Technici

Radi vzdelávame našich kolegov a pomáhame im napredovať v ich kariére.

Zároveň nás teší spoznávať nových skúsených budúcich kolegov, ktorí vďaka svojim odborným znalostiam môžu posilniť naše tímy. Radi privítame odborníkov nielen z oblasti stavebníctva a techniky, ale aj z iných odvetví.

Voľné pracovné pozície

Čo robíme inak?

Nepodceňujeme rozvoj našich ľudí

Vieme, že vlastný rozvoj stojí nielen čas, ale aj peniaze. Každé dva roky majú naši zamestnanci možnosť získať štipendium na štúdium, školenia, kurzy alebo výskum.

Nadácia Agne Sandberg takto podporuje zamestnancov spoločnosti Skanska už od roku 1953.

Bezpečnosť je pre nás prioritou

Vytváranie bezpečného pracovného prostredia je cieľom každého z nás. Na našich projektoch denne pracujú tisíce zamestnancov a subdodávateľov.

Recyklovaný betón? Rebetong!

Stavebná suť ako stopercentná náhrada prírodného kameniva pri výrobe betónu už pre nás nie je len snom.

Sme veľmi hrdí na Rebetong a teší nás, že sme sa mohli v Českej republike podieľať na jeho vývoji. Svoje miesto si už našiel aj v našich projektoch.

Podávame ruku!

V piatich krajinách, kde Skanska Central Europe pôsobí, organizujú zamestnanci Skanska dobrovoľnícku pomoc tam, kde je to potrebné.

Táto činnosť vychádza priamo od našich zamestnancov. Sami sa rozhodujú, kde budú pomáhať, a sami pomoc organizujú.

Budúcnosť, ktorú tvoríš i Ty