c

Montáž technológií pre stavby a priemysel

Realizujeme montáž technológií pre stavby a priemysel. Radi Vám ponúkneme naše služby.

Technické zariadenie budov

Technické zariadenie budov je naším nosným prvkom. Máme za sebou stovky inštalácii pre zákazníkov na celom Slovensku. Odbornú montáž a oživenie zabezpečujeme vlastnými odborne vyškolenými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami a platnými osvedčeniami.

Vzduchotechnika

Predmetom našich inštalácií sú veľké priemyselné haly, obchodné domy, vetranie menších objektov, vetranie bazénov a vlhkých priestorov až po inštalácie malých ventilátorov. Pre zákazníka vieme zabezpečiť v každom priestore požadovanú výmenu vzduchu, teplotu a vlhkosť. Všetky tieto služby poskytujeme od návrhu, spracovania projektovej dokumentácie, dodávok, montáže, oživenia, záručného a pozáručného servisu počas celej životnosti.

Klimatizácia

Máme skúsenosti s inštaláciou klimatizácií od malých Split systémov až po veľké zdroje chladu o výkone cez 1 MW. Zákazníkovi poskytneme odborne vyškolených pracovníkov, ktorí garantujú oživenie veľkých klimatizačných systémov s garanciou spoľahlivej prevádzky.

Vykurovanie

Zákazníkom ponúkame kompletné riešenie ústredného vykurovania a prípravy teplej úžitkovej vody cez kotolňu, kompletné rozvody až po koncové vykurovacie telesá vrátane vyregulovania systému a návrhu systému riadenia. Pre zákazníkov sme pripravení ponúknuť aj alternatívne zdroje: tepelné čerpadlá, solárne systémy, kogeneračné jednotky.

Zdravotechnika

Zabezpečujeme inštaláciu kompletných rozvodov vody, dažďovej a splaškovej kanalizácie, rozvodov plynu, vrátane kompletáže koncových prvkov ako sú zariaďovacie predmety rôzneho charakteru.

Priemysel

Priemyselné inštalácie začínajú dominovať v orientovaní našej spoločnosti. Naša spoločnosť má desiatky rokov skúseností v tejto oblasti, desiatky spokojných zákazníkov a podniká ďalšie kroky na posilňovanie pozície na tomto trhu.

Priemyselné chladenie a vetranie

Pre našich zákazníkov vieme zabezpečiť výrobu chladiacich médií pre potreby technologického chladenia prostredníctvom suchých chladičov, vodou a vzduchom chladených chillerov. Pre každého zákazníka vieme zabezpečiť odborné poradenstvo a návrh optimálneho energetického návrhu pre potreby technologického chladenia.