c

This is 21 – priprav sa na 21. storočie

Miroslav Potoč, GR Skanska SK a výkonný riaditeľ divízie Slovensko, bol jedným z 50 inšpiratívnych osobností zo sveta biznisu, ktorí sa 5.októbra 2018 vrátili na svoje materské stredné školy motivovať mladých, aby nezabíjali svoj potenciál, ale neustále na sebe pracovali.

Miroslav Potoč na Gymnáziu Opatovská cesta 7, Košice

Študentkám a študentom z Gymnázia Opatovská cesta 7 v Košiciach rozprával  nielen o svojej profesionálnej ceste, ale i to, akú zručnosť považuje v biznise za najdôležitejšiu. Študenti dostali i rýchlokurz ako rozvíjať svoje kľúčové zručnosti, potrebné pre 21.storočie. Množstvo otázok v diskusii potvrdilo, že študenti mali a majú záujem dozvedieť sa veci z praktického biznisu a že je medzi nimi množstvo mladých ľudí, ktorí majú záujem rozvíjať svoj potenciál, vedomosti a zručnosti potrebné pre život v tomto storočí.

Projekt This is 21 organizovala Nadácia Pontis a Slovenská aliancia pre inovatívnu ekonomiku (SAPIE). Záštitu nad podujatím prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, ktorý sa tiež vrátil na svoju materskú strednú školu.

Posledná úprava textu: 9.10.2018