Nachádzate sa tu

Skanska in Slovak Republic

Na týchto stránkach nájdete informácie o pôsobení spoločnosti Skanska v Slovenskej republike.

Tieto stránky sú taktiež dostupné v

Zavrieť

Významné ocenenia

Vážime si každé ocenenie našej práce, a to nielen v oblasti stavebných projektov, ale napríklad i našich aktivít v enviromentálnej oblasti či dodržiavania zásad BOZP.

Stavebná firma roka 2014
Naša spoločnosť uspela v konkurencii 100 ďalších laureátov a získala cenu Stavebná firma roka 2014 na základe hlasovania verejnosti.

Top desať žien slovenského biznisu
Magdaléna Dobišová, generálna riaditeľka Skanska SK, sa stala víťazkou ocenenia Top desať žien slovenského biznisu pre rok 2014, ktorý vyhlasujú Hospodárske noviny a poradenská spoločnosť PwC.

Celoslovenská súťaž Stavba roka 2013
Projekt "Wellness hotel Rozsutec" získal nomináciu v Hlavnej kategórii a Cenu verejnosti

Celoslovenská súťaž Stavba roka 2010
Projekt "Diaľničný úsek D1 Sverepec - Vrtižer, mestská estakáda v Považskej Bystrici" získal hlavnú cenu Stavba roka 2010, Cenu ministra hospodárstva a výstavby za celospoločenský prínos, Cenu STU v Bratislave, za uplatnenie vedy a techniky v realizácii stavebného diela.

Projekt "Cassovar Business Center I" získal Cenu technického a skúšobného ústavu stavebného za optimálne použitie progresívnych stavebných materiálov, výrobkov alebo systémov na stavbe. 

Cena VIA Bona 2009 Nadácie Pontis je verejné uznanie firmám a podnikateľom, ktoré rozvíjajú firemnú filantropiu a zodpovednosť.
Naša spoločnosť získala: Čestné uznanie za implementáciu etického kódexu a snahu o odstránenie korupcie v stavebníctve.

Celoslovenská súťaž Stavba Roka 2008 
Projekt "D2 Lamačská cesta – Staré Grunty Bratislava s tunelom Sitina",  konzorcia JV Taisei – Skanska získal Hlavnú cenu, Cenu primátora hlavného mesta SR Bratislavy, Cenu Slovenskej komory stavebných inžinierov za najlepšie projektové riešenie stavebného diela.

Cena Zlatý Permon 2008, 2009, 2010 – ocenenie za zásluhy v oblasti bezpečnosti práce v baníctve za Projekt tunela 513 na úseku Vestec – Lahovice novo budovaného Pražského okruhu. Usporiadateľ súťaže - Český banský úrad.

ASB - Stavebná firma roka – verejné internetové hlasovanie v rámci 2. ročníka súťaže vyhlásenej časopisom ASB.
Skanska PS a.s.

V rámci súťaže 13.ročníka prestížnej celoštátnej verejnej neanonymnej súťaže Stavba roka 2007, ktorej organizátorom je Združenie pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva - ABF Slovakia, sme získali Cenu I.stavebnej sporiteľne a.s. - Bytový dom roka 2007 Obytný súbor Karloveské rameno.