Nachádzate sa tu

Skanska in Slovak Republic

Na týchto stránkach nájdete informácie o pôsobení spoločnosti Skanska v Slovenskej republike.

Tieto stránky sú taktiež dostupné v

Zavrieť

Naše ciele

Chceme vyvíjať, budovať a udržiavať prostredie na bývanie, prácu a cestovanie. Našim cieľom je dodávať prácu v najvyššej možnej kvalite pri dodržiavaní vysokých štandardov bezpečnosti práce, kladieme dôraz na ohľaduplnosť našich projektov k životnému prostrediu a ich energetickú úspornosť.

Každoročne si stanovujeme náročné finančné ciele, ktoré nám umožňujú stále zlepšovať výrobné postupy, investovať do moderných a ekologicky šetrnejších technológií, a zároveň využívať invenciu, skúsenosti a schopnosti našich ľudí.

Naše ciele sa snažíme dosiahnuť prostredníctvom našich novo formulovaných hodnôt.

Záleží nám na živote

Dbáme na životy ľudí. Pracujeme iba bezpečne, alebo vôbec. Všímame si všetky nebezpečné situácie. Staráme sa o zdravie, dbáme na životné prostredie a presadzujeme zelené riešenia. Naše prevádzky riadime ekologickým spôsobom. Správame sa zodpovedne voči budúcim generáciám.

Konáme eticky a transparentne

Podnikáme čestne a transparentne. Riadime sa našim Etickým kódexom a nikdy neakceptujeme „skratky“. Rozvíjame pracovné prostredie, kde každý môže otvorene vyjadriť svoj názor.

Buďme lepší – spoločne

Chceme sa zlepšovať vo všetkom, čo robíme. Sme spoločnosť, ktorá sa neustále učí a zdieľa svoje odborné znalosti. Sme hrdí na našu kvalitu a inovácie. Spoločne so zákazníkmi a partnermi vytvárame tímy v duchu Jedna Skanska. Využívame rozmanitosť (diverzitu) na to, aby sme dosiahli tie najlepšievýsledky. Rozvíjame kultúru, ktorá je ústretová, kde sme voči sebe otvorení a féroví, navzájom sidôverujeme a preukazujeme si úctu.

Sme tu pre našich zákazníkov

Pomáhame našim zákazníkom, aby boli úspešní vo svojom podnikaní. Snažíme sa porozumieť ich potrebám a potrebám ich klientov. Sme tu preto, aby sme im pomohli premeniť ich víziena skutočnosť. Zákazník je pre nás na prvom mieste.