Nachádzate sa tu

Skanska in Slovak Republic

Na týchto stránkach nájdete informácie o pôsobení spoločnosti Skanska v Slovenskej republike.

Tieto stránky sú taktiež dostupné v

Zavrieť

Spolupráca so školami

HR tým Adriana Bóková, Jitka Buchauberová, Šárka Žižková

V Skanska nám záleží na vašom vzdelaní. Veríme, že spolupráca škôl a spoločností môže byť prínosom pre obe strany.

Naši víziu zotrvať na pozícii lídra trhu a zaujať vedúce postavenie v oblasti ekologickej výstavby je možné naplniť jedine s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili niekoľko možností, ako rozšíriť svoje teoretické a praktické znalosti.

Stáže
Ešte neviete, ktorým smerom sa uberať po štúdiu? Umožníme vám overiť si teoretické vedomosti zo školy v praxi a získať už v priebehu štúdia nezanedbateľné odborné skúsenosti. U nás si vyskúšate profesiu tak trochu nanečisto. Vaša budúcnosť záleží iba na vás.

Summer Trainee Program
Tento program je určený pre študentov vysokých škôl. Ide o platenú letnú stáž, ktorá je spestrená návštevou nášho pražského Skanska sídla s bohatým programom.


Spolupráca na diplomovej práci
Môžeme vám ponúknuť odborné konzultácie a podeliť sa s vami o dôležité dáta a informácie z praxe. Diplomovú prácu za vás rozhodne nenapíšeme, ale budeme sa vám snažiť pri jej písaní pomáhať. Spolupráca na diplomovej práci je dobrým spôsobom, ako spoznať prostredie v našej spoločnosti ešte pred ukončením štúdií. Získajte skúsenosti a znalosti z praxe a na oplátku nám poskytnite nové nápady a prístupy.

Exkurzia na stavbách
Ak nechcete sedieť len v laviciach a počuť o tom, ako takáto stavba vyzerá, nie je nič ľahšie, než sa na nejakú stavbu prísť pozrieť. Pokiaľ máte záujem o exkurziu na stavbe, zožeňte minimálne ďalších deväť spolužiakov a my pre vašu skupinku pripravíme optimálny návrh návštevy.

Voľné pozície vo Skanska
Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu, existujú dva spôsoby, ako postupovať. Môžete buď priamo reagovať na voľnú pozíciu uverejnenú na našich internetových stránkach, alebo zaslať váš životopis spolu s kontaktnými údajmi, ak pozície, o ktorú máte záujem, nie je v súčasnosti ponúkaná.

Kontaktujte nás na jo...@skanska.sk

Tešíme sa na Vás!