Nachádzate sa tu

Skanska in Slovak Republic

Na týchto stránkach nájdete informácie o pôsobení spoločnosti Skanska v Slovenskej republike.

Tieto stránky sú taktiež dostupné v

Zavrieť

Naše hodnoty

Naše novo formulované hodnoty vyjadrujú, chránia a prehlbujú kultúru spoločnosti. Vyjadrujú kto sme, ako sa správame a v čo veríme.

Záleží nám na živote
Dbáme na životy ľudí. Pracujeme iba bezpečne alebo vôbec. Všímame si všetky nebezpečné situácie. Staráme sa o zdravie, dbáme na životné prostredie a presadzujeme zelené riešenia. Naše prevádzky riadime ekologickým spôsobom. Správame sa zodpovedne voči budúcim generáciám.

Sme tu pre našich zákazníkov
Pomáhame našim zákazníkom, aby boli úspešní vo svojom podnikaní. Snažíme sa porozumieť ich potrebám a potrebám ich klientov. Sme tu preto, aby sme im pomohli premeniť ich vízie na skutočnosť. Zákazník je pre nás na prvom mieste.

Konáme eticky a transparentne
Podnikáme čestne a transparentne. Riadime sa našim Etickým kódexom a nikdy neakceptujeme „skratky“. Rozvíjame pracovné prostredie, kde každý môže otvorene vyjadriť svoj názor.

Buďme lepší – spoločne
Chceme sa zlepšovať vo všetkom, čo robíme. Sme spoločnosť, ktorá sa neustále učí a zdieľa svoje odborné znalosti. Sme hrdí na našu kvalitu a inovácie. Spoločne so zákazníkmi a partnermi vytvárame tímy v duchu Jedna Skanska. Využívame rozmanitosť (diverzitu) na to, aby sme dosiahli tie najlepšie výsledky. Rozvíjame kultúru, ktorá je ústretová, kde sme voči sebe otvorení a féroví, navzájom si dôverujeme a preukazujeme si úctu.