Nachádzate sa tu

Skanska in Slovak Republic

Na týchto stránkach nájdete informácie o pôsobení spoločnosti Skanska v Slovenskej republike.

Tieto stránky sú taktiež dostupné v

Zavrieť

Budujte kariéru s nami

Nezáleží na tom, či ste inžinier, projektový manažér, marketingový špecialista, manažér, stavebný robotník, tesár, alebo máte iné profesijné skúsenosti. Naša spoločnosť neustále hľadá tých najlepších spolupracovníkov.

Ponúkame mnoho možností uplatnenia, vrátane širokej palety tréningových a vzdelávacích programov dostupných všetkým. Našou filozofiou je, aby hlavná časť vášho rozvoja prebiehala počas vašej práce pod dohľadom a vedením kvalitného nadriadeného. Vaše pracovné skúsenosti takisto podporíme tréningami, ktoré môžete počas kariéry v spoločnosti Skanska absolvovať.

Budujte kariéru s nami

Kódex správania sa skupiny Skanska je určujúcim pre každého zamestnanca v rámci našej spoločnosti. Program „Päť núl“ reprezentuje naše ciele, ktoré sme stanovili pre procesy prebiehajúce v rámci našich projektov. Tieto ciele sa týkajú oblasti etiky, bezpečnosti, kvality a zodpovednosti voči prostrediu. Taktiež veľký dôraz kladú i na používanie transparentných finančných metód. Všetko s cieľom zvoliť tie správne projekty a postupy, ktoré nám pomôžu ďalej pracovať na našom úspechu.