Nachádzate sa tu

Skanska in Slovak Republic

Na týchto stránkach nájdete informácie o pôsobení spoločnosti Skanska v Slovenskej republike.

Tieto stránky sú taktiež dostupné v

Zavrieť

Čo vám ponúkame

Umožňujeme svojim zamestnancom rozvíjať kariéru podľa ich predstáv, či už ide o profesionálny rozvoj a ciele, alebo o dlhodobý proces vzdelávania. Nezáleží na tom, či ste skúsený odborník alebo čerstvý absolvent, naša spoločnosť ponúka uplatnenie všetkým.

Bez ohľadu na to, či budete pracovať v oblasti pozemného staviteľstva, dopravného staviteľstva, rezidenčného developmentu, alebo budete podporovať tieto jednotky pôsobením v oblasti stavebných služieb, stanete sa súčasťou skupiny Skanska, ktorá pre svojich zákazníkov tvorí výnimočné stavby a projekty v Slovenskej a Českej republike.

Naše projekty a stavby sú vnímané ako nápadité, kvalitné a schopné pretrvať desaťročia. Aj práve vďaka tomu sme jednou z vedúcich spoločností na českom a slovenskom trhu, ktoré sa zameriavajú na poskytovanie stavebných služieb a rozvojom projektov.

Pre nás sú to predovšetkým ľudia, ktorí stoja za týmito projektmi a sme na nich naozaj hrdí. Sú to ľudia budujúci svoju kariéru v našej spoločnosti.
Našu víziu – stať sa lídrom na trhu – je možné realizovať  jedine s tímom vysoko kvalifikovaných  a motivovaných zamestnancov. Ponúkame vám možnosť využiť naše znalosti, zručnosti a schopnosti riešiť komplexné problémy, a tým sa stať dôležitou súčasťou nášho tímu.

Jún 2009
získali sme ocenenie - 4. miesto v národnom kole prestížnej súťaže zamestnávateľov – Zamestnávateľ roku (Súťaž Zamestnávateľ roku 2009)
Máj 2009
umiestnili sme sa na 6. mieste rebríčku najžiadanejších zamestnávateľov v Českej republike, zostaveného na základe hlasovania absolventov technických škôl (Graduate Barometer, Trendence)
Máj 2007
skupina Skanska  bola ocenená ako druhý najlepší zamestnávateľ v regióne Praha (Súťaž Zamestnávateľ roku 2007)
Apríl 2007
skupina Skanska získala ocenenie ako dodávateľ a developer najekologickejšej stavby roka 2007 – nové sídlo ČSOB a.s. v Radliciach (Cena zdravia a bezpečného životného prostredia 2007, Business Leaders Forum)