Nachádzate sa tu

Skanska in Slovak Republic

Na týchto stránkach nájdete informácie o pôsobení spoločnosti Skanska v Slovenskej republike.

Tieto stránky sú taktiež dostupné v

Zavrieť

Štartujeme výstavbu diaľnice D1 Budimír - Bidovce

Celková cena presne 15,46 km dlhého úseku je 197,44 milióna eur. Stavba bude financovaná z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez Operačný program Integrovaná Infraštruktúra 2014 – 2020 a zo štátneho rozpočtu.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie

Nejde o okuliare alebo rukavice, ide o Tvoje oči a ruky!

Skanska v Českej a Slovenskej republike zavádza na svojich stavbách a prevádzkach povinné používanie okuliarov a rukavíc. Toto opatrenie je celosvetovým bezpečnostným štandardom, ktorý teraz prichádza aj k nám.

Viac informácií
Viac informácií

R4 Košice – Milhosť

Celkom 14,175 km kilometrov dlhý úsek rýchlostnej komunikácie R4 z Košíc do Milhosti bol motoristom oficiálne odovzdaný do užívania.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie

Sme Skanska

Od skromných začiatkov v malom mestečku na juhu Švédska v roku 1887, až po dnešnú pozíciu vedúceho svetového hráča. Chcete sa dozvedieť viac o tom, kto sme, čo robíme a ako meníme ľudské životy?

Pozrite si film Sme Skanska
Pozrite si film Sme Skanska

Obytný súbor Jégého Alej III

Obytný súbot Jégého Alej III sa nachádza vo východnej zóne širšieho centra Bratislavy s dopravným napojením na komunikačnú sieť mesta.

Ďalšie informácie
Ďalšie informácie

  • Aktuality

    Developerským jednotkám Skanska sa minulý rok veľmi darilo. V rezidentnej výstavbe spoločnosť zvýšila tržný podiel, v komerčnej výstavbe ešte pred dokončením prenajala 90 % kancelárskej budovy Five v Prahe. V stavebnom segmente zvýšila zisk a svoje nové aktivity kontroluje i v Rumunsku a Maďarsku.